DIANA Biotechnologies úspěšně vystoupila na veletrhu MEDICA 2023 v Düsseldorfu

DIANA Biotechnologies úspěšně vystoupila na veletrhu MEDICA 2023 v Düsseldorfu

V listopadu tohoto roku se společnost DIANA Biotechnologies zúčastnila veletrhu MEDICA Trade Fair 2023, největší mezinárodní zdravotnické akce v Evropě, která se konala v německém Düsseldorfu. Prestižní veletrh, který byl doprovázen řadou menších konferencí, workshopů a panelových diskusí, přilákal celkem 83 000 lidí z celého světa.

DIANA_Biotechnologies_Medica_2023_Team

Pro DIANA Biotechnologies představovala účast na veletrhu MEDICA významný milník v jejím obchodním a marketingovém rozvoji, stejně jako klíčový krok v budování dobrého jména na mezinárodní scéně. Firma se na veletrhu prezentovala s širokým portfoliem, které zahrnovalo nejnovější PCR produkty pro výzkumné laboratoře a diagnostiku a to především své unikátní technologie DBdirect a SuperSens, které uživatelům umožňují snížit náklady a čas potřebné k získání přesných výsledků.

Během akce obchodní tým společnosti DIANA Biotechnologies navázal nové kontakty se zahraničními dodavateli, distributory a koncovými uživateli, čímž rozšířil svou síť obchodních partnerů a zároveň posílil stávající partnerství. Účast na veletrhu MEDICA 2023 tak otevřela DIANA Biotechnologies nové příležitosti pro růst a rozvoj v biotechnologickém průmyslu.

Kontakt pro média:
Petr Kašík
mail: petr.kasik@dianabiotech.com
Tel: +420734513384

O společnosti DIANA Biotechnologies

DIANA Biotechnologies, a.s. je česká biotechnologická společnost se silným vlastním výzkumem a vývojem. Firma byla založena v roce 2018 s cílem rozvíjet aplikace patentované technologie DIANA v diagnostice a ve vývoji léčiv. Portfolio firmy je ale nyní již výrazně širší. Aktuálně míří na světové trhy ve třech hlavních oblastech: 1) vývoj a výroba PCR produktů pro diagnostiku a life science, 2) vývoj vlastních originálních nízkomolekulárních léčiv a poskytování služeb pro farmaceutický sektor a 3) vývoj protilátek pro diagnostiku i pro terapie. V oblasti molekulární diagnostiky se firma stala největším českým výrobcem PCR testů na COVID-19 a další virová onemocnění a díky svým inovacím v PCR diagnostice se nyní prosazuje i v zahraničí. Firma staví na týmu špičkových vědců s unikátní expertízou v molekulární biologii, biochemii, organické a medicinální chemii, farmakologii a laboratorní automatizaci. Cílem DIANA Biotechnologies je stát se nadnárodní biotechnologickou společností vyvíjející vlastní originální diagnostiku i léčiva. Pro více informací o společnosti prosím pokračujte na www.dianabiotech.com